Kurs udzielania pierwszej pomocy medycznej

Fundacja „Cordis” organizuje profesjonalny „Kurs udzielania pierwszej pomocy medycznej”, który przeprowadzi ratownik medyczny.

Oferta kursu skierowana jest do pełnoletnich uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Szkolenie odbędzie się w styczniu 2018 r. (dokładna data zostanie ustalona w terminie późniejszym), w godz. od 15.30 do 20.00.

Karta zgłoszeniowa na kurs znajduje się w poniższym linku. Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o wydrukowanie zgłoszenia i dostarczenia go, w terminie do 8 grudnia 2017 roku, do jednej z pań: Beaty Glury, Marleny Nawrockiej, Magdaleny Sikory i Aleksandry Ciąder – Hajnce.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie.

Udział uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu jest całkowicie BEZPŁATNY, sfinansowany przez Fundację CORDIS.

KARTA ZGŁOSZENIA NA KURS