konkurs

Klasa 1TE z najlepszą frekwencją!

W marcu i kwietniu 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu rywalizowali już po raz trzeci w konkursie pt. „Klasa z najlepszą frekwencją”. Konkurs wygrała klasa 1TE z frekwencją 91,73%, drugie miejsce zajęła klasa 2TE (91,45%) a trzecie – klasa 3TTM (90,98%).

25 maja br. w czasie uroczystego poczęstunku, który był nagrodą główną w konkursie, przewodniczący klasy 1 TE odebrał z rąk pani Magdaleny Sikory – wiceprezes Fundacji CORDIS dyplom potwierdzający zajęcie pierwszego miejsca w konkursie.

Na stołach królowały specjały kuchni włoskiej a w kuluarach rozmowy, które dawały możliwość lepszego poznania się. Wspólnie spędzony czas – „bezcenne”.

Nagrodę ufundowała Fundacja CORDIS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie w przygotowanie tejże nagrody, szczególnie uczniom klasy 2TŻ oraz p. Iwonie Kurzawie.

konkurs